XV niedziela zwykła

14 lipca 2019 roku

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę oraz indywidualne na wymianę dachu starego kościoła: z Siedlec 500 zł.

2. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej błogosławieństwo pojazdów, z racji przypadającego w przyszłym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tradycyjnie już ofiary składane przy tej okazji wspomagają fundusz misyjny, przeznaczony na zakup środków transportu dla misjonarzy.

3. Dyrekcja LO dla Dorosłych w Sobolewie informuje, że trwa nabór na III semestr roku szkolnego 2019/ 2010. Na III semestr mogą zapisywać się absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Po ukończeniu szkoły słuchacz otrzymuje wykształcenie średnie i może przystąpić do matury. Szczegóły w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.

4. Polecamy lekturę prasy. Przed kościołem Echo katolickie. W tym numerze m.in. o rocznicy tzw. cudu lubelskiego: Obraz Matki Bożej, który „płakał” krwawymi łzami.

5. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej rodziny parafialnej sp. Marian Kurek. Pogrzeb jutro o godz. 15.00.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom z rozpoczętego dziś tygodnia przekazujemy nasze najlepsze życzenia: niech Boże błogosławieństwo stale wam towarzyszy i daje pokój w sercu i radość życia na co dzień. Wszystkim uczestnikom liturgii życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.