XXIV niedziela zwykła

15 września 2019 roku

1. Bóg zapłać za ofiary na tacę oraz indywidualne na prace w parafii: z ul. Wrzosowej, Łaskarzewskiej, Pagórkowatej – po 200 zł; z ul. Leszowej – 500 zł; z ul. Podlasie i Kościuszki – po 400 zł; z u. Kościuszki - 300 zł oraz 100 zł, z Godzisza – 300 zł i z ul. Milanowskiej – 500 zł. Ze skarbony „na organy” – 233, 50 zł oraz ze skarbony „dla ubogich” – 90, 12 zł.

2. Dziękujemy pięknie tym wszystkim, którzy odpowiadając na nasza prośbę, włączyli się w duchową akcję modlitewna Polska pod krzyżem.

3. Dziś po mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do I Komunii świętej W sali przy kościele natomiast odbędzie się katecheza chrzcielna.

4. Dziś również rozpoczynamy Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Z tej racji w piątek 20 września o godz. 19.00 odbędzie się celebracja Słowa Bożego. Zapraszamy młodzież klas VIII, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz wszystkich chętnych.

5. W najbliższy czwartek, tj. 19 września, spod naszego liceum wyruszy kolejny już raz piesza pielgrzymka do Górek. Do młodzieży mogą dołączyć inni nasi parafianie. Chętni proszeni są o zgłoszenie swego udziału w zakrystii.

6. W najbliższą sobotę po mszy świętej wieczornej spotkanie oazy. Ks. Grzegorz zaprasza.

7. Przyszła niedziela będzie w parafii niedzielą chrzcielną. W tym tygodniu zapraszamy na spisanie aktów chrztu.

8. W najbliższy czwartek 19 września w parafii w Sulbinach odbędzie się spotkanie formacyjne dla przedsiębiorców. Początek o godz. 18.00.

9. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza młodych do wzięcia udziału w Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej – Hosanna, który odbędzie się 21 września 2019 roku w Siedlcach. Szczegóły znajdziemy na plakacie umieszczonym w gablocie.

10. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Miętnem informują, że 5 października odbędą się uroczystości związane z 95 rocznicą powstania szkoły i 35 rocznicą obrony krzyża. Początek o godz. 14.00.

11. 6 października w Pratulinie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Chętni na wspólny wyjazd mogą zapisywać się w zakrystii.

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom z rozpoczętego dziś tygodnia życzymy Bożej opieki na każdy dzień, która nie zaowocuje radosnym przeżywaniem swojego powołania.