INTENCJE MSZALNE 14 – 20 PAŹDZIERNIKA

PONIEDZIAŁEK 14 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Józefa, Jadwigę Babik, Tadeusza Stępnia, Helenę Krzemińską of. Genowefa Stępień

7.00 + Stanisława, Franciszkę, Józefę Chmielak, Eugeniusza Ziendalskiego of. córka

17.00 + Alicję Ziendalską (2r.) of. mąż

17.00 poza parafią: + Elżbietę Tomaszek of. koleżanki z pracy

17.00 poza parafią: + Stanisława, Zofię (r.), Rozalię, Józefa Bieńków, Adama, Edmunda Bytniewskiego, Jana Kazimieraka of. Maria Bytniewska

WTOREK 15 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Helenę, Antoniego, Marię Jurzyk

7.00 + Wita Majewskiego, zm. z rodziny Majewskich i Fryców of. rodzina

17.00 + Mariannę Banaszek of. Małgorzata Bańka

17.00 poza parafią: + Zdzisława Sierańskiego of. rodzina Pielaków

17.00 poza parafią: O szczęśliwą operację Alana of. dziadkowie

ŚRODA 16 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Helenę Prokop of. Zdzisław Bieńko z rodziną

7.00 + Stanisława Zackiewicza (15r.), Stanisława Szarka

17.00 + Piotra i Anielę Wiśnioch, Teresę Cichecką, Władysława Organiściaka

17.00 poza parafią: + Józefa Banaszka of. chrześnica Krystyna z mężem

CZWARTEK 17 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Helenę Prokop of. Jola z rodziną

7.00 + Zdzisława Dymka of. sąsiedzi z ul. 3 Maja

17.00 + Edwarda, Aleksandrę, Wacława, Henryka Pasik, Rozalię, Jana Pawelec, Mariannę Ziędalską of. Teresa Pasik

17.00 poza parafią: + Adolfa Sobol of. siostra

PIĄTEK 18 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Bronisława (20r.), Janinę, dziadków obydwu stron, Stefana Żaka of. Ryszard Pracz

7.00 + Zdzisława Dymka of. pracownicy GOPSu

17:00 + Zdzisława Banaszka (1r.) of. siostra Marta

SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA

7.00 + Ryszarda (7r.), Edwarda Dudka, Andrzeja Śledzia, zmarłych z rodziny: Dudków, Żaków, Czwarnowskich

7.00 + Stanisława Balas of. rodzina Lis, Jarzyna, Bolasów

17.00 Dz.-bł. w 30 r. ślubu Anny i Jana oraz w 18 r. urodzin Bartłomieja of. jubilaci

17:00 poza parafia: + Józefa Banaszka of. rodzina Pyrów

17:00 poza parafia: + Piotra Łagodzińskiego of. Mama

NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA

8.00 + Stanisława (r.), Franciszka, Mariannę Wiśnioch, zm. z rodziny Wiśniochów i Dudkowskich

10.00 Za parafian

10.00 poza parafią: + Irenę Grądziel (6r.) of. Halina Jończyk

12.00 + Jadwigę i Tadeusza Pluta, rodziców obojga stron of. rodzina

17.00 + Anielę Kowalczyk (r.), Aleksandra i Kazimierza Kowalczyk of. Marianna Błachnio