INTENCJE MSZALNE 2 GRUDNIA – 8 GRUDNIA

PONIEDZIAŁEK 2 GRUDNIA

7.00 + Helenę Prokop of. rodzina Bieńków z Godzisza

7.00 + Stefanię Kusak, Szczepana, rodz. ob. stron of. Córka

17.00 + Michała Rucińskiego of. Żona, córka, zięć i wnuczki

17.00 poza parafią: + Piotra Łagodzińskiego of. koleżanki i koledzy siostry Anny z „Sante”

WTOREK 3 GRUDNIA

7.00 + Michała Pawelca of. Rodzina Nakoniecznych

7.00 + Władysława Majchrzaka of. Rodzina Pasików

17.00 + Józefa Bieńko (r.) of. Dzieci z rodzinami

17.00 poza parafią: + Zofię i Eugeniusza Paziewskich of. Leokadia i Justyna z rodziną

ŚRODA 4 GRUDNIA

6.30 + Helenę Prokop of. Andrzej Kapusta

6.30 + Michała Pawelca of. Paulina i Marek Poryccy

17.00 + Władysława, Janinę, Antoniego Cuch, Zofię, Wojciecha Jaśkaczek of. Helena Fal

17.00 Dz-bł. W intencji ks. Krystiana z racji imienin

17.00 poza parafią: + Aleksandra Niezgodę of. sąsiedzi Paziewscy, Lewandowscy, Rucińscy, Klimki

CZWARTEK 5 GRUDNIA

7.00 + Mariannę, Andrzeja, Bolesława, Gertrudę, Franciszka, Stanisławę, Kazimierę, Henryka, Stanisława Wieczorek of. Rodzina

7.00 + Eugenię Żak of. Bożena i Ryszard z rodzinami

17.00 + Michała Pawelca of. Siostra Karolina

17.00 poza parafią: O dobre owoce rekolekcji adwentowych z prośbą o narodzenie Jezusa w naszych sercach of. Wspólnota Krwi Chrystusa

PIĄTEK 6 GRUDNIA

7.00 + Helenę Prokop of. Kuzyni z rodzinami

7.00 + Michała Pawelca of. Rodziny Cytryniaków, Żmudzinów, Nitków

17:00 + Zbigniewa, Jana, Teresę, Reginę, Irenę Pietrzak of. Rodzina Pietrzaków

17.00 poza parafią: + Teresę Długowolską of. Florentyna Kazimierak z rodziną

17.00 poza parafią: O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla rodziców of. Radosław

SOBOTA 7 GRUDNIA

6.30 + Józefa (r.), Helenę, Marcjannę, Cecylię, Wandę, Bolesława of. Alina Jankowska

6.30 + Tadeusza Osiaka of. Anna Osiak z córką i zięciem

17:00 + Marię Bogart of. Rodzina

17.00 poza parafią: + za dusze czyśćcowe

NIEDZIELA 8 GRUDNIA

8.00 + Zofię, Jana Bożek, Ryszarda Kusaka of. Rodzina

8.00 + poza parafią: + Piotra Łagodzińskiego of. koleżanki i koledzy siostry Anny z „Sante”

10.00 Za parafian

10.00 poza parafią: + Genowefę Wróbel (20 r.) of. Córka

12.00 + Aleksandra Andrzejewskiego (7 r.), Adama, Helenę, rodzeństwo of. Rodzina

12.00 poza parafią: + Józefa Świądra of. Rodzina Oliwów

17.00 Dz-bł w intencji rodziny of. Kazimiera Filipowicz